Resultat

Nedan ses aktuella resultat för tävlingen.
Sidan kommer uppdatera kontinuerligt under nattens spel då tävlingen är igång.

TÄVLINGEN ÄR SLUTFÖRD. NEDAN SES SLUTRESULTATET!

>> Se lagresultat

SpelareSerierExklHcpTotaltSnitt exkl hcpSnitt
Hampus Nilsson Örgryte IS BF921071622269234,11252,11
Billy Rosendahl BK Glam1226652642929222,08244,08
Christian Ådefjäll Vendelsö BK1227351562891227,92240,92
Tobias Karlsson Tenpin1226632282891221,92240,92
Alexander Martinsson Lunds BK Mamba1532513603611216,73240,73
Henrik Axelsson Karlslunds IF918772882165208,56240,56
Patrik Franzén Team Linköping BC1225623122874213,50239,50
Mattias Ohlsson Team Pergamon BC12286702867238,92238,92
Lennart Nyman BK Nobel1226821682850223,50237,50
Magnus Andersson Lunds BK Mamba1840552164271225,28237,28
Filip Wilhelmsson Kaskad15355803558237,20237,20
Robert Lindberg Bk Glam153498303528233,20235,20
Magnus Johansson Vingåkers BK612411681409206,83234,83
Niklas Karlsson Team Baltzar1226241922816218,67234,67
Robin Hultsten Team Linköping BC1226811322813223,42234,42
Mattias Nilsson BK Jösse1226881082796224,00233,00
Erik Ahlstrand Team Mariestad BK122696962792224,67232,67
Martin Kahlbäck BK Pliggen917163782094190,67232,67
Kristoffer R Svensson IKW Köping153398903488226,53232,53
Robin Johansen Lunds BK Mamba1224723122784206,00232,00
Adam Andersson Team Pergamon Bc9208502085231,67231,67
Rickard Thelander Sundbyberg 919571262083217,44231,44
Ronny Rylander Djurgården1223544202774196,17231,17
Ian Robinson AIK1226531202773221,08231,08
Weine Ohlson BK Atom1226111562767217,58230,58
Niklas Awen BK Granen919181532071213,11230,11
Tomas Karlsson Vingåkers BK611282521380188,00230,00
Robert Thors BK Solid918112522063201,22229,22
Mikael Dahlström City Club1530773603437205,13229,13
Jimmy Lillemo Wåxnäs bc1225691802749214,08229,08
Kim Nyman Bwk ankaret1225432042747211,92228,92
Torgny Sundkvist BK Nobel1225901562746215,83228,83
Lars Lindbäck Kaskad122731122743227,58228,58
Viktor Albihn Örgryte IS BF919171352052213,00228,00
Celine Larsen BK Merci1224562762732204,67227,67
Ove Jacobsson BK Glam1224652642729205,42227,42
Vesa Rontti BK Loket122632962728219,33227,33
Robin Skans Örgryte IS BF919111352046212,33227,33
Klas Thunberg BK Nobel 1225501682718212,50226,50
Håkan Fridlund BK Nobel1225451682713212,08226,08
Magnus Andersson Team Linköping1225531562709212,75225,75
Stefan Eriksson Vingåkers BK 612521021354208,67225,67
Sebastian Kuusisto Larsson BK Nobel 1225481562704212,33225,33
Björn Ogenklev BK Källar’n1222005042704183,33225,33
Rasmus Edvall IS Göta18405404054225,22225,22
Lars Axberg BK Glam1528195553374187,93224,93
Roger Jonsson Team Baltzar1225051922697208,75224,75
Sebastian Cronholm Bwk Ankaret1531152553370207,67224,67
Håkan Moberg BK Nobel917872342021198,56224,56
Kenneth Ådefjäll Trollhättan Dolphins1224692162685205,75223,75
Martin Forsell Team Mariestad BK1225531202673212,75222,75
Christer Hodell Djurgården1221685042672180,67222,67
Anthon Alexandersson Örgryte IS BF917232792002191,44222,44
Niclas Lindholm BK Glam12266902669222,42222,42
Mattias Jansson BK Jösse153305303335220,33222,33
Emelie Tiveljung BK Merci1224612042665205,08222,08
Anders Schultz City Club1222474082655187,25221,25
Annelie Axberg BK Merci916313601991181,22221,22
Selcuk Nor Karlslunds IF916053781983178,33220,33
Viktor Kyrk BK Kyrk1223383002638194,83219,83
Bengt Bäcklund Wåxnäs bc1225051322637208,75219,75
Carl Eklund IKW Köping91887901977209,67219,67
Alexander Larsson Team Mariestad BK122562722634213,50219,50
Janina Lindberg BK Merci1224411922633203,42219,42
Tony Eklund IKW Köping122570602630214,17219,17
Katarina Norlin BK Söder1223263002626193,83218,83
Niclas Kämpe Team Linköping917761891965197,33218,33
Kenneth Lindberg AIK1526596153274177,27218,27
Jesper Larsen Team Pergamon Bc122594242618216,17218,17
Jesper Ekstedt AIK611951141309199,17218,17
André Klingheden Bulltofta BK1224132042617201,08218,08
Martin Bergback BK Glam1530442253269202,93217,93
Jouko Kuusisto BK Trix 1223862282614198,83217,83
Martin Karlsson BK Oden Falköping1224931202613207,75217,75
Ulrika Appelqvist BK Merci916872701957187,44217,44
Daniel Persson-Blomqvist Karlslunds IF610992041303183,17217,17
Lars-Åke Hägglund BK Solid917382161954193,11217,11
Lisa Nordström Green BK Merci916922611953188,00217,00
Markus Jansson BK Jösse12260302603216,92216,92
Patrik Hillborg M-P1529762703246198,40216,40
Roger Ståhl BK Granen611181801298186,33216,33
Raymond Jansson BK Jösse91918271945213,11216,11
Patrik Post BK Glam917441981942193,78215,78
Peter Hellström Team Clan BK12258902589215,75215,75
Patrick Wetterberg BK Glam91856811937206,22215,22
Alexander Rosendahl Kulladal BS1836172523869200,94214,94
Daniel Arvidsson Marbodal1223742042578197,83214,83
Peter Almqvist Kaskad122517602577209,75214,75
Anton Gehlin AIK153133753208208,87213,87
Robert Galistel Pliggen917251981923191,67213,67
Johan Rasmusson BK Glam916972251922188,56213,56
Kennet Näs BK Kasi1222702882558189,17213,17
Stig-Erik Kahlbäck BK Pliggen610202521272170,00212,00
Susann Tolppola Djurgården1220375042541169,75211,75
Andreas Grönstrand BK Plus1223831562539198,58211,58
Roger Gustavsson City Club1221863482534182,17211,17
Lars-Göran Gardell BK Glam610911741265181,83210,83
Bo Johnsson City Club1220304922522169,17210,17
Virpi Forsebrink BS Kulorna1220754442519172,92209,92
Patrik Verdier Faik1221683482516180,67209,67
Kjell-Ove Hollstenius BK Granen916342521886181,56209,56
Tarja Karlsson BS Kulorna1220904202510174,17209,17
Teuvo Halttunen Team SGK1221943122506182,83208,83
Marcus Eriksson Vingåkers BK61174781252195,67208,67
Andreas Adolfsson BK Källar’n1220484562504170,67208,67
Claes Rasmusson Karlslunds IF610292221251171,50208,50
Jonny Nilsmats BK Friends 1526774503127178,47208,47
Sören Arnoldsson BK Källar’n914973781875166,33208,33
Timo Nappari Djurgården1220274682495168,92207,92
Matti Maaranen BK Nobel914913781869165,67207,67
Matilda Ahlberg BK Söder1221553362491179,58207,58
Tomas Kahlbäck BK Pliggen1222182642482184,83206,83
Robin Persson Bulltofta BK1221643122476180,33206,33
Hanna Axarp Kabare BS1219725042476164,33206,33
Yvonne Axarp BK Atom1219705042474164,17206,17
Josefin Allsten BK Söder1221233482471176,92205,92
Martin Ek Bulltofta BK1221323362468177,67205,67
Agneta Halttunen BK Strike69792521231163,17205,17
Jörgen Andersson BK Solid1220653842449172,08204,08
Göran Axarp King Cobra BK1220084322440167,33203,33
Marcus Eriksson Lunds BK Mamba915512701821172,33202,33
Gustav Ekholm Team Linköping BC1222152042419184,58201,58
Olle Fredriksson Bwk Ankaret916141981812179,33201,33
Kenneth Peterson BK Källar’n1219125042416159,33201,33
Tobias Johnson Bowino1830565583614169,78200,78
Helen Eklund Djurgården1219055042409158,75200,75
Markus Johansson Wåxnäs bc1221492522401179,08200,08
Pär Johansson BK Källar’n1527342552989182,27199,27
David Svedberg Djurgården1219814082389165,08199,08
Gittan Ericsson LC17 BK1218855042389157,08199,08
Niklas Filmby BK Källar’n3468126594156,00198,00
Desiree Andersson BS Kulorna914573241781161,89197,89
Pajo Vujic LC17 BK1221741922366181,17197,17
Åsa Söderberg Andersson LC17 BK1219154322347159,58195,58
Jan Nilsson BK Nobel913683781746152,00194,00
Jonas Möller Lunds BK Mamba1832122703482178,44193,44
Juhani Larsson Vingåkers BK69052521157150,83192,83
Niclas Schölin BK Källar’n914193151734157,67192,67
Mikael Jansson BK Atom915271981725169,67191,67
Rikard Asp Vingåkers BK610181321150169,67191,67
Humlan Hummelgren Karlslunds IF610031441147167,17191,17
Therese Nordmark BK Pliggen99773781355108,56150,56